Beneficjenci

Projekt realizowany przez Fundację Wspierania Ekologii ECO FOR LIFE, oraz wspóbeneficientów : Instytut Badań, Nauk Stosowanych i Nowych Technologii sp. zo.o, Adorea sp. zo.o oraz Gromar sp z o. o.

eco4life

Fundacja Wspierania Ekologii

ECO FOR LIFE

w ramach działalności statutowej wspomaga rozwój techniki i innowacyjności, rozpowszechnia rozwiązania służące ekologii, działa na rzecz integracji europejskiej oraz współpracy w zakresie ekologii, zwłaszcza eko-innowacji. Fundacja w szczególny sposób wspiera działania na rzecz spowalniania zmian klimatu. Jest partnerem w platformie powołanej przez Ministerstwo Środowiska, koordynowanej przez m.st. Warszawę: PARTNERSTWO DLA KLIMATU; jak również jest członkiem klastra BIOENERGIA DLA REGIONU. Członkowie Rady Fundacji oraz pozyskani do projektu eksperci są autorami patentów, ekologami z wieloletnią praktyką, inżynierami.

Instytut Badań, Nauk Stosowanych

i Nowych Technologii Sp. z o.o.

jest jednostką kontynuującą prace Instytutu Innowacyjnej Myśli Społecznej i Technologicznej, powołanego przez senat przy Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie, jako polski odpowiednik Virginia Institute of Applied Science and Technology. Autorskim projektem INSTYTUTU są badania nad prototypem serii oczyszczalni miejskich CITY Air Flow, przeznaczonych do oczyszczania powietrza w przestrzeniach miejskich , a jednocześnie wpływających na obniżenie temperatury w miastach na skutek niwelowania CO2. Insytyut jest członkiem platformy „PARTNERSTWO DLA KLIMATU”, realizującej strategię na rzecz kompleksowych, innowacyjnych, promocyjnych i edukacyjnych działań na rzecz zapobiegania zmianom klimatu. Ponadto jest członkiem Klastrów BIOENERGIA DLA REGIONU oraz POMED – INNOWACJE W MEDYCYNIE.

Instytut
Logo

Adorea Sp. z o. o.

jest firmą świadczącą usługi doradcze o reklamowe oraz jest wydawcą elitarnych (polsko-angielskich) magazynów lifestylowych: Golf & LIFE, Business & LIFE, Look & LIFE.

Zarówno jako firma doradcza, jaki i wydawca Business & LIFE, ściśle współpracuje z organizacjami biznesu, dociera do jednej z najbardziej opiniotwórczej grupy czytelników jakimi są golfiści (głównie właściciele firm i menagerowie wysokiego szczebla).

Gromar

jeden z liderów rynku informatycznego w Polsce i w Europie. Posiada szeroką  kadrę programistów oraz zespół produkcji multimedialnych, wdraża własne innowacyjne rozwiązania z obszaru oprogramowaniem.

Jest laureatem wielu nagród m.in. „Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe”- prestiżowego wyróżnienia przyznawanego przez magazyn Forbes oraz firmę Deloitte.

Jest też  laureatem ogólnopolskiego plebiscytu „Kreator Biznesu” w kategorii firm Human Resources.

Gromar